trans-albania.hotbuddies.co.uk 

Regjistrohu sot
dhe gjej anëtarë pranë teje

Data e Lindjes:

Donit të thonit user@domain.com ×

Tek krijoni një profil ju do të merrni informacione përmes email

Jam mbi 18 vjeç. Duke klikuar këtë buton pranoj se kam lexuar dhe jam dakord me Termat dhe Kushtet, Rregullat e Privacisë dhe Rregullat e Cookie

Takime Transgjinore & Biseksuale Shqip

Anëtarët më të Rinj

kostasssss
Mosha: 28
Grecia, Χαλκίδα
Elpotero
Mosha: 43
Grecia, Karditsa
bingufucia
Mosha: 37
Albania, Gjirokaster
fox
Mosha: 47
Macedonia, Kumanovo
mitsigunmak
Mosha: 26
Grecia, Athens
Siti më i famshëm Shqip i njohjeve transgjinore dhe biseksuale në Shqiptari, Kosovë e në diasporë.